Велика увага на судово-адміністративному факультеті приділяється розвитку фізичної культури та спорту, формуванню здорового способу життя студентів та викладачів.

В нашому університеті є всі умови для занять фізичною культурою та спортом - є великий спортивний зал, тренажерний зал, спортивний майданчик.

Окрім занять з фізичної культури, які проводяться на високому професійному рівні, велика увага приділяється оздоровчій та спортивно-массовій роботі: працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настольногу тенісу, легкої атлетики, аеробіки, боксу. Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров'ям: формуються спеціальні групи з індивідуальним підходом до кожного. Заняття в цих групах проводяться за окремим графіком.В стінах університету проходить багато спортивних свят та вікторин: "День здоров'я", "Веселі старти". Протягом року проходить спартакіада з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, футбол, настольний теніс, футбол, шахи, дартс, стрільба. Кращі студенти-спортсмени входять до збірних команд факультету та захищають честь університету поза його стінами.Спортивні команди університету, а зокрема судово-адміністративного факультету, беруть участь в міських, обласних та всеукраїнських змаганнях.

/Files/images/DSC_3638.jpg /Files/images/DSC_3837.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 462